DC MOTOR HIZ KONTROL SİSTEMLERİ

Medel Elektronik DC Motor Hız Kontrol Sistemleri, 1 kW’dan 2500 kW’ya kadar üretilmektedir. DC Motor sürücülerimiz, șönt motora göre dizayn edilmiștir. Özel isteğe göre compound veya seri motora göre DC sürücü üretimi yapılmaktadır. Sıfır geçiș, tarama tekniği ile tristör sıcaklığı ve șebeke gürültüsü minimuma çekilmiștir Nümerik ekrandan, driver hazır, driver start, motor ikaz alarmı, șebeke faz kesik alarmı ve motor așırı akım alarmı izlenebilmektedir. Tako jenerator ya da tako jenerator olmadan, armatör voltaj ile 2 değișik feedback yönteminden herhangi biriyle çalıșabilmektedir. Kontrol Klemenslerinden, motor start/stop, 0…10V analog gerilim kontrolü, analog motor akımı ve dokunmatik, hız yükseltme ve düșürme ișlemi yapılabilmektedir.

Medel Elektronik, 1 kW’dan 2500 kW’ya kadar DC Motor Hız Kontrol Sistemlerini üretmektedir. Motor sürücülerimiz, șönt motora göre dizayn edilmiștir. Özel isteğe göre compound veya seri motora göre DC sürücü üretimi yapılmaktadır.

Sıfır geçiș, tarama tekniği ile tristör sıcaklığı ve șebeke gürültüsü minimuma çekilmiștir. Nümerik ekrandan, driver hazır, driver start, motor ikaz alarmı, șebeke faz kesik alarmı ve motor așırı akım alarmı izlenebilmektedir.

Tako jenerator ya da tako jenerator olmadan, armatör voltaj ile 2 değișik feed-back yönteminden herhangi biriyle çalıșabilmektedir. Kontrol Klemenslerinden, motor start/stop, 0…10V analog gerilim kontrolü, analog motor akımı ve dokunmatik, hız yükseltme ve düșürme ișlemi yapılabilmektedir.

 

Maksimum Güce
İhtiyaç Duyanlara Özel…

 

Back to Top
Product has been added to your cart