MARİNE GEMİ OTOMASYON VE
ENERJİ BESLEME SİSTEMLERİ

MEDEL, 35 yıllık tecrübesiyle MARINE sektöründe kendi üretmiș olduğu uluslararası standartlara uygun cihazlar ile denizcilik uygulamalarında bașarıyla yer almaktadır. MEDEL, 2000 yılından beri gemi inșa sektöründe gemi elektrik, elektronik sistemlerinin konsept ve konfigürasyon tasarımı, donatımı, proje yönetim ve danıșmanlığı, pano ve konsol üretimi, özel askeri sistemler tasarım ve üretimi, sistem testlerinin yapılması ve devreye alımı, bakım-onarım faaliyetlerini kapsayan geniș bir platformda hizmet vermektedir.

DENİZCİLİK UYGULAMALARINDA BAŞLICA;

Tasarım ve Mühendislik: Yeni inșa ve modernizasyon gemilerinin sistem tasarımları.

Sistem Üretimleri: Gemideki tüm ana tablolar, güç dağıtım panoları, güç dağıtım birimleri ve konsolların tasarım ve üretimleri,

Sistem Tedariki: Güç sistemleri, aydınlatma sistemleri ve kablo sistemlerinin tedariki. Kablo Çekimi, Kablo Sonlandırma ve Entegrasyon: Konusunda uzman mühendisler ve tecrübeli ekip ile Uluslararası Klas Kuruluș Standartları’na ve IPC Standartları’na uygun kablo donatım ișçiliği ve sonlandırma uygulamaları.

Kalite Kontrol: Tasarımdan Liman Kabul Testleri’ne kadarki süreçte tecrübeli kalite kontrol ekibimiz ile müșterilerimizin beklentilerinin karșılanması.

MEDEL ÜRETMİŞ OLDUĞU CİHAZLARLA;

-Gemi Güç Dağıtım Sistemi
-Akü Șarj-Irgat Kontrol Sistemi
-Pompa Kontrol
-Filika İndirme Sistemlerinde tedarikçi değil üretici konumuyla yer almaktadır.

Back to Top
Product has been added to your cart