POMPA UYGULAMALARI

Pompa kontrol ve kumanda uygulamaları için marine sektörüne özel çözüm geliştiren firmamız, bu alanda kullanılacak sürücü PID yapısını özgünleştirmiştir. Tahliye, temiz su, pis su ve sintine gibi bir çok farklı noktada kullanılan pompaların kontrol kumanda panoları ve entegrasyonu firmamızca geliştirilip üretilmektedir.

Su yönetimi, herhangi bir endüstride kritik bir faktördür. Her süreç türünün kendine özgü ihtiyaçları vardır. Medel Elektronik pompalama sistemleri, güç dağıtımı ve su yönetimi proses otomasyonu için optimum çözümler sunar.

DALGIÇ MOTORLU POMPA SETLERİ

MEDEL TAY-P Serisi Motor hız kontrol İnverterleri, farklı uygulama türlerinde su pompalamak için özel olarak tasarlanmış bir grup dalgıç motor ve pompa İnverteridir. Modüler yapısı ve geniş ürün yelpazesi ile bütün pompa uygulamalrının ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojik ürün altyapısı hazır olarak sunulmaktadır.

SU ARITMA

Medel Elektronik, su şebekeleri, su taşımacılığı, pompalama, tuzdan arındırma, içme suyu ve atık su tesisleri için Otomasyon Çözümleri, Enerji Verimli Tahrik ve ayrıca Elektrik Ekipmanları sağlar.

SATIŞ SONRASI HİZMET

Medel Elektronik tam Satış Sonrası Servis Desteği sağlamayı taahhüt eder.
Şirket, Dünya Çapında eksiksiz Satış Sonrası Hizmetler sağlar ve sonunda üçüncü taraflarla stratejik ittifaklara girer.

Back to Top
Product has been added to your cart